RR1220P-162-D
MFR.Part #
RR1220P-162-D
JLCPCB Part #
C6282043
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS