RK73G2ATTD3650F
MFR.Part #
RK73G2ATTD3650F
JLCPCB Part #
C6648680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS