RR1220P-161-D
MFR.Part #
RR1220P-161-D
JLCPCB Part #
C4052505
Description
-55℃~+125℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS