HRG3216P-1430-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-1430-B-T5
JLCPCB Part #
C4296192
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS