RR0816P-3243-D-50D
MFR.Part #
RR0816P-3243-D-50D
JLCPCB Part #
C2090960
Description
-55℃~+125℃ 324kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS