RG3216V-1182-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1182-B-T5
JLCPCB Part #
C4094937
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS