RC0603FR-13620RP
MFR.Part #
RC0603FR-13620RP
JLCPCB Part #
C6378453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS