RG1608N-184-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-184-B-T5
JLCPCB Part #
C3961253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS