RR0510R-330-D
MFR.Part #
RR0510R-330-D
JLCPCB Part #
C2074055
Description
-55℃~+125℃ 25V 33Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS