URG3216L-152-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
URG3216L-152-L-T05
JLCPCB Part #
C4107048
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS