RR0510R-360-D
MFR.Part #
RR0510R-360-D
JLCPCB Part #
C2098521
Description
-55℃~+125℃ 25V 36Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS