ERJ-U2RD8661X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U2RD8661X
JLCPCB Part #
C1882060
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS