RR0306R-270-F
MFR.Part #
RR0306R-270-F
JLCPCB Part #
C4283584
Description
-55℃~+125℃ 27Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS