ERJ-1GNJ914C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ914C
JLCPCB Part #
C2081454
Description
-55℃~+125℃ 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS