MCR006YRTJ473
MFR.Part #
MCR006YRTJ473
JLCPCB Part #
C19548599
Description
-55℃~+125℃ 47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS