RG3216N-2873-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-2873-B-T5
JLCPCB Part #
C1722008
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS