RM2012B-104/204-NWWP10
MFR.Part #
RM2012B-104/204-NWWP10
JLCPCB Part #
C1739805
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
100kΩ、200kΩ 2 4 50mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS