RM2012B-102/104-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-102/104-PBVW10
JLCPCB Part #
C1738228
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
1kΩ、100kΩ 2 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS