URG1608L-222-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
URG1608L-222-L-T05
JLCPCB Part #
C4346184
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS