HRG3216Q-24R9-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-24R9-D-T1
JLCPCB Part #
C4244695
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS