RM2012A-103/104-PBVW10
MFR.Part #
RM2012A-103/104-PBVW10
JLCPCB Part #
C1740560
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
10kΩ、100kΩ 2 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS