RG3216V-1372-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1372-W-T1
JLCPCB Part #
C3954041
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS