RL3720WT-R033-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3720WT-R033-G
JLCPCB Part #
C2075856
Package
0815
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 1W 33mΩ Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS