RR0510P-103-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0510P-103-D
JLCPCB Part #
C2653996
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS