RG3216V-1820-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1820-B-T5
JLCPCB Part #
C4345439
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS