RL0816S-390-F
MFR.Part #
RL0816S-390-F
JLCPCB Part #
C4071095
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mW 39Ω Thin Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS