RCS1608F3R6CS
MFR.Part #
RCS1608F3R6CS
JLCPCB Part #
C17186588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS