AA0603FR-074R22L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-074R22L
JLCPCB Part #
C4063716
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS