RG3216V-4420-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-4420-D-T5
JLCPCB Part #
C4321684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS