HRG3216P-5602-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-5602-B-T1
JLCPCB Part #
C4074354
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS