CRCW12061R10JNEA
MFR.Part #
CRCW12061R10JNEA
JLCPCB Part #
C2082210
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS