RG1608P-3652-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-3652-W-T5
JLCPCB Part #
C4258902
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS