RG2012V-9531-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-9531-D-T5
JLCPCB Part #
C3916084
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS