RGT2012P-1371-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-1371-B-T5
JLCPCB Part #
C4145117
Description
-55℃~+175℃ 1.37kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS