RG2012N-8872-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-8872-B-T5
JLCPCB Part #
C1712171
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS