ERJ-U06D2703V
MFR.Part #
ERJ-U06D2703V
JLCPCB Part #
C4339478
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS