RG2012N-4750-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-4750-W-T5
JLCPCB Part #
C3918189
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS