RG1005P-6042-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-6042-D-T10
JLCPCB Part #
C2102949
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS