RG2012N-8872-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-8872-D-T5
JLCPCB Part #
C4350186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS