HRG3216P-2551-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2551-D-T5
JLCPCB Part #
C1719330
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55kΩ 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS