RG2012N-2741-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-2741-W-T5
JLCPCB Part #
C4283099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS