RG2012N-2741-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-2741-B-T5
JLCPCB Part #
C1713775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS