ERJ-U6RD3321V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3321V
JLCPCB Part #
C4084370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS