RG1608P-6810-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-6810-W-T5
JLCPCB Part #
C3979857
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS