RG1608P-6340-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-6340-D-T5
JLCPCB Part #
C2111399
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS