ERJ-PA3D1211V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1211V
JLCPCB Part #
C3948649
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS