RG1608N-6810-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-6810-W-T5
JLCPCB Part #
C4275136
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS