RG1608P-1131-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-1131-D-T5
JLCPCB Part #
C2110826
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS