RG2012P-1581-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-1581-D-T5
JLCPCB Part #
C2117734
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS