KRL6432E-M-R047-F-T1
MFR.Part #
KRL6432E-M-R047-F-T1
JLCPCB Part #
C3986617
Description
-55℃~+155℃ 3W 47mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS